STARTOVNÍ LISTINA

Tabulka obsahuje závodníky, kteří se přihlásili online. Pokud zde nevidíte svoji přihlášku, najděte e-mail s předmětem Postup pro dokončení registrace a klikněte na odkaz v něm. Následně Vám na e-mail přijde zpráva obsahující shrnutí přihlášky a pokyny pro platbu. V případě nejasností pište na zdenito(zavináč)vnorovskadesitka(tečka)cz

 

Jméno Příjmení Oddíl Kategorie Platba
Holky
Terezie Slavikova Vnorovy Holky
Laura Studničková Vnorovy Holky
Nikola Tomečková AK Vnorovy Holky
Barbora Svobodová Vnorovy Holky
Valerie Doleželová Hrušovany u Brna Holky
Natálie Zelinková Vnorovy Holky
Štěpánka Hochmanová Orel Blučina Holky
Tereza Ondrušová Hluboká nad Vltavou Holky
Tereza Nejezchlebová Rozběháme Břeclav Holky
Lucie Šebestová Vnorovy Holky
Aneta Múčková Vnorovy Holky
Jolana Procházková Vnorovy Holky
Ema Trojková Hodonín Holky
Stela Záděrová Orel Silůvky Holky
Adéla Zelinková Vnorovy Holky
Natálie Hálová Orel Uherský Brod Holky
Elen Kvitová KORYČANY BIKERS Holky
Klára Tomečková AK Vnorovy Holky
Tereza Strapakova Pezinok Holky
Tereza Dolečková Hutisko - Solanec Holky
Rebeka Kamenická Orel Židenice Holky
Adéla Štipčáková Nová Lhota Holky
Adéla Kazíková Vnorovy Holky
Simona Šebestová Vnorovy Holky
Ella Dolečková Hutisko - Solanec Holky
Adéla Koryčanská Vnorovy Holky
Andrea Kučerová Vnorovy Holky
Adéla Durníková Vnorovy Holky
Veronika Přidalová Orel Židenice Holky
Tereza Šmídová Vnorovy Holky
Karolína Jančaříková Orel Židenice, VSK Uni Brno Holky
Juniorky
Vendula Kamenická Orel Židenice Juniorky
Ženy
Blanka Maráková Orel Brno-Židenice Ženy
Markéta Širočková Bystřička Ženy
Anežka Langhammerová AK Drnovice, Orel Židenice Ženy
Iveta Kluknavská Gelnica Ženy
Ilona Kašpárková Břeclav Ženy
Petra Měsíčková Sobůlky Ženy
Jana Břečková Vnorovy Ženy
Monika Nováková Vnorovy Ženy
Ženy nad 35 let
Jitka Pilná Rozběháme Břeclav Ženy nad 35 let
Michaela Ondrovčíková Vnorovy Ženy nad 35 let
Irena Pospíšilová AK Drnovice Ženy nad 35 let
Martina Ivanová Vnorovy Ženy nad 35 let
Pavla Hejlková Lipov Ženy nad 35 let
Hana Mlčáková Karpatské naděje Ženy nad 35 let
Martina Bobčíková Májová 317, Vnorovy 696 61 Ženy nad 35 let
Marie Dolečková Hutisko - Solanec Ženy nad 35 let
Jitka Jabůrková Orel Vyškov Ženy nad 35 let
Libuše Cetlová Brno Ženy nad 35 let
Ženy nad 45 let
Miroslava Zíšková ŠK Jablonica Ženy nad 45 let
Anna Balážová Nová Lhota Ženy nad 45 let
Kateřina Kamenická Orel Židenice Ženy nad 45 let
Andrea Lukovská Kyjov Ženy nad 45 let
Ludmila Ježková Vnorovy Ženy nad 45 let
Ženy nad 50 let
Jarmila Gavlíková MK Seitl Ostrava Ženy nad 50 let
Jana Kučerová Rohatec Ženy nad 50 let
Lenka Jančaříková Orel Židenice, AAC Brno Ženy nad 50 let
Ivana Hladká Veselí nad Moravou Ženy nad 50 let
Svetlana Raffayová ZFT Ženy nad 50 let
Ženy nad 55 let
Gabriela Janíková AC Malacky Ženy nad 55 let
Marta Durnová Veselí nad Moravou Ženy nad 55 let
Marcela Pavková Zarazice Ženy nad 55 let
Margita Varmužová ŠK Bradlan Brezová Ženy nad 55 let
Kluci
Patrik Luis Rumisek / Blatnice pod Svatým Antonínkem Kluci
Filip Záděra Orel Silůvky Kluci
Tobias Novák Vnorovy Kluci
Šimon Trojek Hodonín Kluci
Denny Strachota Vnorovy Kluci
David Gajoš Dolní Bojanovice Kluci
Jakub Smištík Vnorovy Kluci
Filip Poustka Vnorovy Kluci
Pavel Štulc Vnorovy Kluci
Tomáš Kvita KORYČANY BIKERS Kluci
Oliver Tomáš Rumisek Atletika velká nad Veličkou / Blatnice pod Svatým Antonínkem Kluci
Martin Poustka Vnorovy Kluci
Antonín Svoboda Vnorovy Kluci
Kryštof Konečný Vnorovy Kluci
Šimon Durník Vnorovy Kluci
Michael Přidal Orel Židenice Kluci
David Smištík Vnorovy Kluci
Jan Ondrovčík Vnorovy Kluci
Peter Strapák Pezinok Kluci
Michal Pozsrka Vnorovy Kluci
Ondřej Šebesta Vnorovy Kluci
Sebastian Mirovský Praha Kluci
Dominik Ondruš Hluboká nad Vltavou Kluci
Lukáš Kazík Vnorovy Kluci
Michal Poustka Vnorovy Kluci
David Koryčanský Vnorovy Kluci
Štěpán Jančařík Uherský Ostroh Kluci
Adam Buzek6 Kladno Kluci
David Strachota Vnorovy Kluci
Adam Bůžek Kladno Kluci
Tomáš Ondrovčík Vnorovy Kluci
Kryštof Jančařík Uherský Ostroh Kluci
David Šmíd Vnorovy Kluci
Denis Leitner Liberec Kluci
Pavel Zahradníček Orel Vyškov Kluci
David Jabůrek Orel Vyškov Kluci
Jiří Štulc Veselí nad Moravou Kluci
Jáchym Hejlek Lipov Kluci
David Slonka Strážnice Kluci
Vojtěch Tomeček Praha 9 Kluci
Šimon Štulc Veselí nad Moravou Kluci
Pavel Václavek Strnadova 7,Brno Kluci
Jakub Slonka Strážnice Kluci
Dorostenci
Tomáš Jančařík Orel Židenice, Brno Dorostenci
Junioři
Ondřej Studnička Libina Fácin club Junioři
Muži
Ondřej Krist Kyjov Muži
Olin Studnička Libina Fácin club Muži
Vojtěch Dvořáček Dvořáček Brno Muži
Pavel Nikel Blatnice pod Svatým Antonínkem Muži
Filip Šebesta Praha - prdel světa Muži
Radek Zálešák Blatnice pod Svatým Antonínkem Muži
Robert Jaworek Jaworek Olomouc Muži
Martin Brüch Strážnice Muži
Radek Matousek Brno Muži
Michal Popelka Strání Muži
Jan Verlík Třinec Muži
Stanislav Chadim TJ Jiskra Otrokovice Muži
Milan Viktora Vk Hodonín Muži
Jakub Měsíček Sobůlky Muži
Tomáš Vrzal Rozběháme Břeclav Muži
Stanislav Juránek Orel-Židenice Muži
Johnny Prosser Svatobořice-Mistřín Muži
Tomáš Steiner AK Drnovice Muži
Tomáš Hrabal Kroměříž Muži
Jan kohut FÉNIX SPORT BLANSKO Muži
Zdeněk Hochman Orel Blučina / SK I.CA Muži
Lubomír Konečný Moravský Svatý Ján Muži
Ladislav Suk VSK Univerzita Brno Muži
Jiří Tomeček AK Vnorovy Muži
Lukáš Soural Orel židenice, VSK UNI BRNO Muži
Ján Bellay Skalica Muži
Muži nad 40 let
Lukáš Kučera ELEVENRUNTEAM Muži nad 40 let
Matěj Lukáš SKP Ostrava Muži nad 40 let
Ondřej Šebesta Vnorovy v pohybu Muži nad 40 let
Aleš Horák Uherské Hradiště Muži nad 40 let
Jiří Světinský Hluk Muži nad 40 let
Gabriel Čermák AK Junior Holíč Muži nad 40 let
Peter Strapak Pezinok Muži nad 40 let
Radúz Zahoranský Kobeřice Muži nad 40 let
Lubomír Vařecha Karpatské naděje Muži nad 40 let
Lukáš Kocur Orel Šitbořice Muži nad 40 let
Lukáš Hylš Žádovice Muži nad 40 let
Miroslav Kusalík Vnorovy v pohybu Muži nad 40 let
Dušan Tomčal Lipov Muži nad 40 let
Zbyněk Bednář AK Tišnov Muži nad 40 let
Josef Hubáček Kesbuk Bílovice Muži nad 40 let
Muži nad 50 let
Miroslav Minarik EPS ROTOR Kunovice Muži nad 50 let
pavel dušek orel dolní dobrouč Muži nad 50 let
Petr Kamenický Orel Židenice Muži nad 50 let
David Dospíšil Zlín Muži nad 50 let
Petr Jančařík Orel Židenice, AAC Brno Muži nad 50 let
Ivan Raffay ZFT Muži nad 50 let
Milan Viktora Vk Hodonín Muži nad 50 let
Petr kadlec Milotice Muži nad 50 let
Miloslav Křešťák Rozběháme Břeclav Muži nad 50 let
Muži nad 60 let
Marian Chocholáček Radošovce Muži nad 60 let
Pavel Šlampa Kyjov Muži nad 60 let
Tomáš Píchal Růžďka Muži nad 60 let
Pavel Kratochvíl Atletic Třebíč Muži nad 60 let
Jozef Chrenka AŠK Grafobal Skalica Muži nad 60 let
Miroslav Mikula Radošovce Muži nad 60 let
Eduard Baumgartner Radošovce Muži nad 60 let
Muži nad 65 let
Pavel Kubíček Orel Žďár nad Sázavou Modřice Muži nad 65 let
Ján Varmuža ŠK Bradlan Brezová Muži nad 65 let
Muži nad 70 let
Vladimír Varmuža BK Hodonín Muži nad 70 let
Karel Navara Uherský Ostroh Muži nad 70 let
Pechaček Miroslav Orel Dolní Čermná Muži nad 70 let
Miroslav Hajossy Kovalov Muži nad 70 let
Ján Kocák AK Junior Holíč Muži nad 70 let
Květoslav Hána Veselí nad Moravou Muži nad 70 let
Hlavní sponzoři
Obec Vnorovy Stak-D Dřevovýroba Gazárek ČEZ Teplárenská VnorovyNet Pivovar Litovel Česká Průmyslová Zdravotní Pojišťovna Kovoobrábění Všetula Kron SMR plus Telkar Elektro Stavospoj Trismont