STARTOVNÍ LISTINA

Tabulka obsahuje závodníky, kteří se přihlásili online. Pokud zde nevidíte svoji přihlášku, najděte e-mail s předmětem Postup pro dokončení registrace a klikněte na odkaz v něm. Následně Vám na e-mail přijde zpráva obsahující shrnutí přihlášky a pokyny pro platbu. V případě nejasností pište na zdenito(zavináč)vnorovskadesitka(tečka)cz

 

Jméno Příjmení Oddíl Kategorie Platba
Holky
Viktorie Slavíková Vnorovy Holky
Eliška Laurinčíková Čejkovice Holky
Zora Ježová Veseli nad Moravou Holky
Liliana Janouskova Vnorovy Holky
Adéla Tomečková AK Vnorovy Holky
Veronika Ochotnická Šk Jablonica Holky
Emilia Holubová KVS Olomouc Holky
Ella Uherová Strážnice Holky
Tereza Potrusilová Tvarožná Lhota Holky
Eliška Laurinčíková Čejkovice Holky
Ema Fricová Orel Vyškov Holky
Stela Svobodová Vnorovy Holky
Terezie Slavíková Vnorovy Holky
Nikola Tomečková AK Vnorovy Holky
Anežka Ochotnická Šk Jablonica Holky
Sofie Dragounová Moravany Holky
Andrea Holubová KVS Olomouc Holky
Aneta Múčková Vnorovy Holky
Jolana Procházková Vnorovy Holky
Liliana Dragounová Moravany Holky
Linda Fráňová KVS Olomouc Holky
Markéta Čambalová AK Vnorovy Holky
Diana Ochotnická Šk Jablonica Holky
Stela Macháčková AK Vnorovy Holky
Štěpánka Kotková AK Vnorovy Holky
Klára Tomečková AK Vnorovy Holky
Lucie Čambalová AK Vnorovy Holky
Anežka Fráňová KVS Olomouc Holky
Juniorky
Kateřina Ivanová Vnorovy v pohybu Juniorky
Nela Svrčinová Strážnice 69662 Juniorky
Ženy
Martina Kuncová Orel Vyškov Ženy
Zuzana Frydrychová Přerov Ženy
Hana Hálová Ak kyjov Ženy
Ženy nad 35 let
Daniela Valová AKEZ Kopřivnice Ženy nad 35 let
Katarína Holubová KVS Olomouc Ženy nad 35 let
Ženy nad 50 let
Andrea Lukovská Kyjov Ženy nad 50 let
Kluci
David Kotek Vnorovy Kluci
Martin Laurinčík AC Čejkovice Kluci
Jindřich Procházka Vnorovy Kluci
Patrik Basovník Ostrožská Nová Ves Kluci
Radek Polášek Tvarožná Lhota Kluci
Lukas Janousek Vnorovyy Kluci
Matyas Jež Veselí nad Moravou Kluci
Maxmilián Uher Strážnice Kluci
Adam Laurinčík AC Čejkovice Kluci
David Polášek Tvarožná Lhota Kluci
Filip Poustka Vnorovy Kluci
Max Komárek Brno Kluci
Šimon Ochotnický Šk Jablonica Kluci
Martin Poustka Vnorovy Kluci
Lukáš Fric Orel Vyškov Kluci
Jakub Komárek Brno Kluci
Daniel Fric Orel Vyškov Kluci
Dorostenci
Josef Nakládal Otrokovice Dorostenci
Muži
Dominik Podkalský Vracov Muži
Jan Kamarád Boršice Muži
Ondřej Krist Kyjov Muži
Pavel Kotásek Holíč Muži
Pavel Nikel Blatnice pod Svatým Antonínkem Muži
David Šošovička Prušanky Muži
Michal Popelka Strání Muži
Radek Zálešák Blatnice pod Svatým Antonínkem Muži
Jaroslav Mazůrek Kunovice Muži
Vladimír Horký Zarazice Muži
David Kaláb AC Track & Field Brno Muži
Daniela Valova AKEZ Koprivnice Muži
Muži nad 40 let
Ivo Horký Zlín Muži nad 40 let
Dušan Holub KVS Olomouc Muži nad 40 let
Jiří Tomeček AK Vnorovy Muži nad 40 let
Ivo Juřena ŠK Pozemi / Uh. Hradiště Muži nad 40 let
Matěj Lukáš Nutrend Crew Muži nad 40 let
Ondřej Šebesta Vnorovy v Pohybu Muži nad 40 let
Aleš Horák Abugabuga Muži nad 40 let
Tomáš Fanta Karpatské Naděje Muži nad 40 let
Marian Ivan Vnorovská běhota Muži nad 40 let
Muži nad 50 let
Štefan Močol Enem PRO Nás Muži nad 50 let
Muži nad 60 let
Josef Korvas AK Vnorovy Muži nad 60 let
Ján Orth Zohor Muži nad 60 let
Muži nad 70 let
Erich Rinka Prajzsky BK Kravaře Muži nad 70 let
Karel Pikal KVS Olomouc Muži nad 70 let
Miroslav Hajosssy Koválov Muži nad 70 let
Hlavní sponzoři
Jihomoravský kraj Obec Vnorovy Stak-D Dřevovýroba Gazárek VnorovyNet Pivovar Litovel Kovoobrábění Všetula