STARTOVNÍ LISTINA

Tabulka obsahuje závodníky, kteří se přihlásili online. Pokud zde nevidíte svoji přihlášku, najděte e-mail s předmětem Postup pro dokončení registrace a klikněte na odkaz v něm. Následně Vám na e-mail přijde zpráva obsahující shrnutí přihlášky a pokyny pro platbu. V případě nejasností pište na zdenito(zavináč)vnorovskadesitka(tečka)cz

 

Jméno Příjmení Ročník Oddíl Věk Kategorie Platba
Nejmladší - holky I
Alexandra Možná 2015 Machová 64, Mysločovice 76301 2 Nejmladší - holky I
Romana Balážová 2015 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 2 Nejmladší - holky I
Sára Kostrunková 2015 Vnorovy 76 2 Nejmladší - holky I
Klára Tomečková 2014 Vnorovy 3 Nejmladší - holky I
Alžběta Tomečková 2014 Vnorovy 3 Nejmladší - holky I
Nejmladší - holky
Karolína Míšková 2013 Veselí nad Moravou 4 Nejmladší - holky
Lucie Pospíšilová 2013 Nenkovice 4 Nejmladší - holky
Emilia Barkovics 2013 Sopron (H) 4 Nejmladší - holky
Valentina Vašíčková 2012 Petrov 5 Nejmladší - holky
Michaela Moravanská 2012 BRANOPAC 5 Nejmladší - holky
Ellen Všetulová 2012 Dolina 639, Vnorovy 5 Nejmladší - holky
Sofie Flíčková 2012 Čejkovice 5 Nejmladší - holky
Nicol Křížanová 2012 Vnorovy 5 Nejmladší - holky
Mladší - holky
Lenka Pospíšilová 2011 Nenkovice 6 Mladší - holky
Marie Kučová 2011 DR.A.CY./ Mervartova 10, Přerov 75002 6 Mladší - holky
Barbora Slavíková 2011 Vnorovy 6 Mladší - holky
Vanesa Doupovcová 2011 Kyjov 6 Mladší - holky
Andrea Kučerová 2011 Vnorovy 6 Mladší - holky
Melanie Kadubcová 2011 Židlochovice 6 Mladší - holky
KAROLÍNA vAŠÍČKOVÁ 2010 Petrov 7 Mladší - holky
Maja Tomanová 2010 Orel Vyškov 7 Mladší - holky
Karlička Mikešová 2010 Vracov 7 Mladší - holky
Leontýna Hladká 2010 Orel Židenice 7 Mladší - holky
Mladší přípravka - holky
Anna Balážová 2009 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 8 Mladší přípravka - holky
Ria Sabotová 2009 Louka 311 8 Mladší přípravka - holky
Kristýna Jungová 2009 IN-LINE VESELÍ 8 Mladší přípravka - holky
Tereza Jandzíková 2009 Veselí nad Moravou 8 Mladší přípravka - holky
Kateřina Míšková 2009 Veselí nad Moravou 8 Mladší přípravka - holky
Kateřina Zejdová 2008 OREL Obřany 9 Mladší přípravka - holky
Adéla Ivanová 2008 Dolina 614,Vnorovy,69661 9 Mladší přípravka - holky
Přípravka - holky
Klára Jungová 2007 IN-LINE VESELÍ 10 Přípravka - holky
Julia Baldinger 2007 Sopron (H) 10 Přípravka - holky
Olga Tomečková 2007 Praha 10 Přípravka - holky
Stela Tomanová 2007 Orel Vyškov 10 Přípravka - holky
Nikola Horáková 2006 Orel Silůvky 11 Přípravka - holky
Marie Radouchová 2006 Vnorovy 11 Přípravka - holky
Mladší žákyně
Tereza Pijáková 2004 OREL Obřany 13 Mladší žákyně
Barbora Svobodová 2004 OREL Obřany 13 Mladší žákyně
Terezie Olejníková 2004 Veselí nad Moravou 13 Mladší žákyně
Starší žákyně
Leona Hanulíková 2002 Orel Vyškov 15 Starší žákyně
Dorostenkyně
Veronika Svobodová 2001 OREL Obřany 16 Dorostenkyně
Juniorky
Eliška Limburská 1999 OREL Obřany 18 Juniorky
Vanessa Mikulová 1999 ASK Skalica 18 Juniorky
Ženy
Monika Remešová 1996 Veletiny 21 Ženy
Lucie Klimešová 1994 SBK WIKY KYJOV 23 Ženy
Jana Nemčeková 1990 Štafeta BRANOPAC 27 Ženy
Margaret Wamahinga MURINGI 1990 BENEDET team - Keňa 27 Ženy
Helena Malinová 1989 Staré Město 28 Ženy
Iveta Kluknavská 1989 Hodonín 28 Ženy
Adéla Esentierová 1988 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 29 Ženy
Teresa Flavious KWAMBOKA 1988 BENEDET team - Keňa 29 Ženy
Petra Měsíčková 1988 Sobůlky 29 Ženy
Dominika Durďáková 1988 SDH Rohatec 29 Ženy
Lucie Nožičková 1987 Štafeta BRANOPAC 30 Ženy
Lucie Nečesaná 1987 Hodonín 30 Ženy
Kristýna Horáková-Kočendová 1986 Jolanka team 31 Ženy
Veronika Berkyová 1986 Praha 31 Ženy
Monika Preibischová 1985 AC Mariánské Lázně / adidas BOOST Team 32 Ženy
Marie Kolibová 1984 Sudoměřice 33 Ženy
Iva Hřebačková 1984 Hodonín 33 Ženy
Eva Zejdová 1983 OREL Obřany 34 Ženy
Pavla Kučová 1983 DR.A.CY./ Mervartova 10, Přerov 75002 34 Ženy
Šárka Grabcová 1983 Strážnice 34 Ženy
Zuzana Zdařilová 1983 orel Židenice 34 Ženy
Irena Pospíšilová 1983 AK Drnovice 34 Ženy
Ženy nad 35 let
Miroslava Zichova 1981 Slavicin 36 Ženy nad 35 let
Soňa Gorbatenková 1981 AK Junior Holíč 36 Ženy nad 35 let
Jana Mejtská 1981 EPS Kunovice 36 Ženy nad 35 let
Věra Moravanská 1979 Štafeta BRANOPAC 38 Ženy nad 35 let
Erika Farkašová 1979 ASK Grafobal Skalica 38 Ženy nad 35 let
Hanka Švorcová 1978 Malacky 39 Ženy nad 35 let
Klára Hladká 1978 Orel Židenice 39 Ženy nad 35 let
Ivana Kudlačová 1978 Radošovce 39 Ženy nad 35 let
Šárka Horáková 1977 Orel Silůvky 40 Ženy nad 35 let
Karolína Bártová 1977 Fanclub Bíla Velké Pavlovice 40 Ženy nad 35 let
Zuzana Kročová 1977 SK Hranice 40 Ženy nad 35 let
Jana Kadlecová 1977 AK Hodonín 40 Ženy nad 35 let
Lenka Tomanová 1976 Orel Vyškov 41 Ženy nad 35 let
Denisa Rybanská 1976 ŠkJablonica 41 Ženy nad 35 let
Karla Pajurková 1976 Ostrava 41 Ženy nad 35 let
Anna Mikulová 1975 Radošovce 42 Ženy nad 35 let
Alena Sojková 1975 Rungo pro ženy 42 Ženy nad 35 let
Martina Svobodová 1975 OREL Obřany 42 Ženy nad 35 let
Miroslava Zíšková 1975 ŠK Jablonica 42 Ženy nad 35 let
Marie Urbančíková 1975 Vnorovy 42 Ženy nad 35 let
Andrea Kristová 1973 Kyjov 44 Ženy nad 35 let
Vladimíra Košuličová 1973 Vracov 44 Ženy nad 35 let
Petra Kamínková 1973 Svatý Kapeček 44 Ženy nad 35 let
Iveta Fořtová 1972 ELEVEN RUN TEAM 45 Ženy nad 35 let
Ženy nad 45 let
Alice Marková 1970 STS Chvojkovice-Brod / Brno 47 Ženy nad 45 let
Hana Fučíková 1967 OREL Obřany 50 Ženy nad 45 let
Blažena Kocúriková 1967 ŠK Jablonica 50 Ženy nad 45 let
jitka pachulová 1967 ostrava 50 Ženy nad 45 let
Raffayova Svetlana 1967 kúty 50 Ženy nad 45 let
Ženy nad 50 let
Lenka Slabáková 1966 Orel - Židenice 51 Ženy nad 50 let
Mária Vondráčková 1964 Trenčín 53 Ženy nad 50 let
Jana Klimešová 1963 SBK WIKY KYJOV 54 Ženy nad 50 let
Marta Durnová 1963 BRANOPAC 54 Ženy nad 50 let
Anna Portášiková 1963 AŠK Grafobal Skalica / Myjava 54 Ženy nad 50 let
Lenka Gejdošová 1959 Hodonín 58 Ženy nad 50 let
Josef Holý 1941 Orel Židenice 76 Ženy nad 50 let
Nejmladší - kluci I
Adam Zelenka 2015 Veselí nad Moravou 2 Nejmladší - kluci I
Jakub Vorálek 2014 Tasov 3 Nejmladší - kluci I
Erik Pelc 2014 Veseli nad Moravou 3 Nejmladší - kluci I
Sebastian Mirovský 2014 Praha 3 Nejmladší - kluci I
Nejmladší - kluci
Matyáš Zelenka 2013 Veselí nad Moravou 4 Nejmladší - kluci
Mikuláš Hladký 2012 Orel Židenice 5 Nejmladší - kluci
Jareček Mikeš 2012 Vracov 5 Nejmladší - kluci
Petr Kuča 2012 DR.A.CY./ Mervartova 10, Přerov 75002 5 Nejmladší - kluci
Mladší - kluci
Matyáš Zejda 2011 OREL Obřany 6 Mladší - kluci
Prokop Mladějovský 2011 Veselí nad Moravou 6 Mladší - kluci
Josef Grec 2011 Orel Vyškov 6 Mladší - kluci
David Jabůrek 2011 Orel Vyškov 6 Mladší - kluci
Jakub Gazárek 2011 Vnorovy 6 Mladší - kluci
David Barkovics 2010 Sopron (H) 7 Mladší - kluci
Matouš Bobčík 2010 Májová 317, Vnorovy 69661 7 Mladší - kluci
Jakub Všetula 2010 Dolina 639, Vnorovy 7 Mladší - kluci
David Horák 2010 Orel Silůvky 7 Mladší - kluci
Robert Petřík 2010 Vinohradní 468, Vnorovy 7 Mladší - kluci
Šimon Chudík 2010 Orel Vnorovy 7 Mladší - kluci
Kryštof Páleník 2010 Vnorovy 7 Mladší - kluci
Mladší přípravka - kluci
Lukáš Fojt 2009 OREL Obřany 8 Mladší přípravka - kluci
Marián Ivan 2009 Vnorovy 8 Mladší přípravka - kluci
David Míšek 2009 Veselí nad Moravou 8 Mladší přípravka - kluci
samuel Gubani 2009 Facin club Vnorovy 8 Mladší přípravka - kluci
Vincent Kadubec 2009 ŠAK Židlochovice 8 Mladší přípravka - kluci
Matyáš Čapek 2009 Orel Vyškov 8 Mladší přípravka - kluci
Šimon Bobčík 2009 Májová 317, Vnorovy 69661 8 Mladší přípravka - kluci
Tobiáš Joch 2009 Veselí nad Moravou 8 Mladší přípravka - kluci
David Kučera 2008 Vnorovy 9 Mladší přípravka - kluci
Vít Chudík 2008 Orel Vnorovy 9 Mladší přípravka - kluci
Radim Jabůrek 2008 Vyškov 9 Mladší přípravka - kluci
Tomaš Horák 2008 Orel Silůvky 9 Mladší přípravka - kluci
Jiří Lev 2008 Veselí nad Moravou 9 Mladší přípravka - kluci
Přípravka - kluci
Tomáš Bačík 2007 Tvarožná Lhota 10 Přípravka - kluci
Vojta Tomeček 2007 Praha 10 Přípravka - kluci
Vojtěch Fojt 2007 OREL Obřany 10 Přípravka - kluci
Mladší žáci
Václav Hanulík 2005 Orel Vyškov 12 Mladší žáci
Marek Gazárek 2005 Vnorovy 12 Mladší žáci
Starší žáci
Ondřej Studnička 2002 Facin club Libina 15 Starší žáci
Dorostenci
Dominik Vajdík 2001 Znorovská 678 16 Dorostenci
Ondřej Fojt 2001 OREL Obřany 16 Dorostenci
Jan Limburský 2001 OREL Obřany 16 Dorostenci
Miroslav Tichý 2001 OREL Obřany 16 Dorostenci
Radim Kuřina 2000 Blatnice 17 Dorostenci
Martin Vodička 2000 VSK Univerzita - Orel Židenice 17 Dorostenci
Junioři
Olin Studnička 1999 Facin club Libina 18 Junioři
Peter Orgoň 1999 AK Junior Holíč - kategória: Dorast 18 Junioři
Radek Štěpánek 1998 OREL Obřany 19 Junioři
Martin Povalač 1998 Bílovice 19 Junioři
jan buzek 1998 borsky mikulas 19 Junioři
Michal Popelka 1998 Strání 19 Junioři
Josef Holý 1998 Orel Židenice 19 Junioři
Muži
Karel Hanika 1996 Brno 21 Muži
Roman Prus 1995 Český maratonský klub 22 Muži
Anton Lisinovič 1994 Sparta 300 23 Muži
Jakub Šlampa 1994 AK Kyjov 23 Muži
Michal Popelka 1993 Strání 24 Muži
Pavel Vodička 1993 Orel Brno-Lesná 24 Muži
Vladimír Alfery 1993 kiwicom 24 Muži
Jakub Šedivý 1992 Borský Mikuláš 25 Muži
Moses Masai KOMON 1992 BENEDET team - Keňa 25 Muži
Jaroslav Hronek 1991 OREL Obřany - kondiční běh 26 Muži
Petr Komrska 1991 Hodonín 26 Muži
Michal Rambousek 1991 Jihlava 26 Muži
Jakub Měsíček 1990 Sobůlky 27 Muži
Martin Žigo 1989 BEHAME.sk 28 Muži
Ondřej Rosa 1988 VSK Univerzita Brno - Orel Židenice 29 Muži
Edwin Cheruiyot MELLY 1988 BENEDET team - Keňa 29 Muži
Daniel Kremr 1988 Běhající chemici 29 Muži
Marián Lisinovič 1988 Senica 29 Muži
Martin Machala 1988 Vsetín 29 Muži
Martin Povalač 1988 Bílovice 29 Muži
Petr Harnoš 1986 Veselí nad Moravou 31 Muži
Martin Kuryviál 1986 Vnorovy, U Jazera 31 Muži
Jiří Zejda 1985 OREL Obřany 32 Muži
Martin Daneš 1985 GUMOTEX Břeclav 32 Muži
Roman Prachař 1985 Praha 32 Muži
Zdeněk Hochman 1985 Orel Blučina 32 Muži
Zdenko Zalubil 1984 AŠK Grafobal Skalica 33 Muži
Lukáš Lípa 1983 Atletický klub Hodonín,z.s 34 Muži
Jiří Tomeček 1983 Vnorovy 34 Muži
Miroslav Machala 1982 Veselí nad Moravou 35 Muži
Aleš Horák 1980 Continentalsportteam 37 Muži
Jiří Zatloukal 1979 Štefko running team 38 Muži
Josef Herodes 1979 Veselí nad Moravou 38 Muži
Juraj Cintula 1979 MšK BORSKý MIKULáš 38 Muži
Vladimír Hyránek 1979 Kúty 38 Muži
Gabriel Čermák 1979 Holíč 38 Muži
Oleksandr Labziuk 1978 Ukraina 39 Muži
Luděk Durďák 1977 SDH Rohatec 40 Muži
Tomas Fanta 1977 Straznice 40 Muži
Michal Hoza 1977 Hodonín 40 Muži
Jozef Jurčík 1977 Skalica 40 Muži
Tomáš Krul 1977 Ostrava 40 Muži
Muži nad 40 let
Tomáš Blaha 1976 AK Asics Kroměříž 41 Muži nad 40 let
Marian Ivan 1976 Znorovská běhota 41 Muži nad 40 let
Štefan Čuvala 1976 Brezova pod Bradlom 41 Muži nad 40 let
Vít Polášek 1976 Hodonín 41 Muži nad 40 let
Jaroslav Flíček 1976 Čejkovice 41 Muži nad 40 let
Petr Horák 1976 Orel Silůvky 41 Muži nad 40 let
Tomáš Jandásek 1976 Facin club Žeravice 41 Muži nad 40 let
Aleš Pokorný 1975 ZŠ Očovská Hodonín 42 Muži nad 40 let
Olivier CAMARDA 1975 Uherské Hradiště 42 Muži nad 40 let
Petr Kučera 1975 Sk Salix Grymov 42 Muži nad 40 let
Luboš Baťko 1975 BK VP Malacky 42 Muži nad 40 let
Jiří Hladký 1975 Orel Židenice 42 Muži nad 40 let
Robert Kopalek 1974 Vajnory 43 Muži nad 40 let
Martin Kollár 1974 Nafta a.s. 43 Muži nad 40 let
Jan Dufek 1973 Hustopeče 44 Muži nad 40 let
Zbyněk Bednář 1973 Jamné 44 Muži nad 40 let
Ladislav Šmýd 1973 Štafeta BRANOPAC 44 Muži nad 40 let
jan buzek 1973 borsky mikulas 44 Muži nad 40 let
Milan Fabuš 1972 Borský svätý Jur 45 Muži nad 40 let
Michal Vokolek 1972 AC Pardubice 45 Muži nad 40 let
Štefan Rybanský 1971 ŠkJablonica 46 Muži nad 40 let
Andrej Psota 1970 AŠK Grafobal Skalica 47 Muži nad 40 let
Milan Haba 1970 AC Malacky 47 Muži nad 40 let
pavel gubani 1970 žeravice 16 47 Muži nad 40 let
Viktor Dřizga 1969 Bratislava 48 Muži nad 40 let
Pavel Kudrna 1968 EPS Kunovice 49 Muži nad 40 let
Martin Fořt 1968 ELEVEN RUN TEAM 49 Muži nad 40 let
Robert Štefko 1968 Stefko running team 49 Muži nad 40 let
lubomir vĚTŘIČEK 1968 strážnice 49 Muži nad 40 let
Antonín Černý 1968 Vnorovy 49 Muži nad 40 let
Josef Gubani 1968 Facin club Vnorovy 49 Muži nad 40 let
Muži nad 50 let
Stanislav Kadubec 1966 Vnorovy 51 Muži nad 50 let
lvan Raffay 1966 kúty 51 Muži nad 50 let
Roman Baláž 1965 Baláž EXTREME-TEAM Ostrava 52 Muži nad 50 let
Petr Kadlec 1965 obec Milotice 52 Muži nad 50 let
Dusan Brezovsky 1965 Gbelski stryci 52 Muži nad 50 let
Roman Kresta 1965 Orel Brno židenice 52 Muži nad 50 let
Jaromír Marek 1964 STS Chvojkovice-Brod / Brno 53 Muži nad 50 let
Dušan Vondráček 1964 Trenčín 53 Muži nad 50 let
Peter Portášik 1963 AŠK Grafobal Skalica / Myjava 54 Muži nad 50 let
Martin Skyba 1962 Fit-online 55 Muži nad 50 let
Jiří Vinklárek 1961 TJ Rožnov pod Radh./Kulturní 1761,Rožnov pod Radh. 56 Muži nad 50 let
Pavel Šlampa 1960 Kyjov 57 Muži nad 50 let
Petr Škrabánek 1960 MK Seitl Ostrava 57 Muži nad 50 let
Václav Guliš 1959 Dolní Bojanovice 58 Muži nad 50 let
Josef Veverka 1958 AC Čejkovice 59 Muži nad 50 let
Jozef Chrenka 1957 AŠK Grafobal Skalica 60 Muži nad 50 let
Leoš Fojt 1957 OREL Obřany - kondiční běh 60 Muži nad 50 let
Eduard Baumgartner 1957 Radošovce 60 Muži nad 50 let
Miroslav Mikula 1957 Radošovce 60 Muži nad 50 let
Muži nad 60 let
Jiří Prokop 1956 CGS Tyres Zlín 61 Muži nad 60 let
Antonín Prčík 1955 Orel Hodonín 62 Muži nad 60 let
Vojtech Planka 1955 BK VP Malacky 62 Muži nad 60 let
Pavel Jirmus 1954 Sokol Ovčáry 63 Muži nad 60 let
Erich Rinka 1954 Prajzský BK Kravaře 63 Muži nad 60 let
Pavel Kubíček 1953 Relax Dobré Pole 64 Muži nad 60 let
Petr Jelínek 1952 AK EZ Kopřivnice 65 Muži nad 60 let
Ján Varmuža 1952 Brezová pod Bradlom 65 Muži nad 60 let
Muži nad 65 let
Lubomír Bartál 1951 BK Hodonín 66 Muži nad 65 let
Vladimír Chytil 1951 Hranice 66 Muži nad 65 let
Edvard Beneš 1951 Svatý Kapeček 66 Muži nad 65 let
Karel Navara 1950 Uh.Ostroh 67 Muži nad 65 let
Karel Pikal 1949 KVS Olomouc 68 Muži nad 65 let
Muži nad 70 let
František Kubíček 1946 Relax Dobré Pole 71 Muži nad 70 let
Karel Karas 1945 BK Hodonín 72 Muži nad 70 let
Ferdinand Husár 1944 Trenčín 73 Muži nad 70 let
Ivo Řezáč 1941 Chemopetrl Litvínov Kopistská 226 Litvínov 8 76 Muži nad 70 let
Karol PETŐCZ 1940 AK Veterán Bratislava 77 Muži nad 70 let
Ján Kocák 1940 AK Junior Holíč 77 Muži nad 70 let
Květoslav Hána 1937 Obec Svatobořice 80 Muži nad 70 let

 

Běžecký klub Vnorovy
občanské sdružení
Zahradní 677
Vnorovy 696 61

Registrace: VS/1-1672750/07-R
DIČ: CZ28554370
Číslo účtu: 000000-1390147319/0800    

Ředitel závodu

Josef Korvas

Zahradní 677

696 61 Vnorovy

 

+420 603 866 067

pepca@vnorovskadesitka.cz 

 

Správce webu, online registrace

Zdeněk Blata

zdenito@vnorovskadesitka.cz

 

 

 

 

©2007 - 2016 Vnorovská desítka